استارت آپ استودیو startup studio 

از استارتاپ استودیو یا به نوعی استارتاپ فکتوری به عنوان یک زیرساخت اساسی و درست جهت شکل گیری و رشد استارتاپ ها میتوان یاد کرد. با توجه به نو بودن ایده های ارائه شده برای راه اندازی یک کسب وکار جدید همه ی شرکت های نوپا به یک نقشه و منابعی قابل اطمینان جهت موفقیت و اجرایی کردن ایده های خود نیاز دارند. استارت آپ فکتوری این امکان را میدهد تا ایده های خوب با خدمات موثر، نیروهای متخصص و با تجربه خود به یک کسب و کار تبدیل شوند.

استارتاپ استودیو چطور به استارتاپ ها کمک می کند؟

استارت آپ استودیوها در تحقق کسب و کارها نقش به سزایی را ایفا میکنند آنها  با ارائه امکاناتی حیاتی  اعم از فضای کاری،تجهیزات اداری،مشاوران کسب و کار وسرمایه اولیه می توانند به استارتاپ ها کمک کنند تا به پیشرفت قابل قبولی برسند و این مهم با زیرساخت های تخصصی در تولید کسب و کارهای بسیار و گوناگون مهیا خواهد شد. از دیگر ویژگی های استارتاپ استدیو این می باشد که نگرانی برای تولید وجود نخواهد داشت زیرا ایده های بسیاری ازاین کارخانه ایده تولید میشود که شما با انتخاب آن ایده قادر به شراکت با آن برای کسب و کار نوپا را خواهید داشت.

تفاوت بین استارتاپ استودیو و شتابدهنده ها

تفاوت بین استارتاپ استودیو و شتابدهنده ها

درواقع استارتاپ استودیو را می‌توان مدل جامع‌تر شتابدهنده دانست. یکی از دلایلی که استارتاپ استودیو با اینکه نسبت به شتابدهنده قدمت بیش‌تری دارد اما کم‌تر شناخته شده است؛ وجود نام‌های مختلف برای استارتاپ استودیو و رواج آن‌هاست

معایب و مزایا استارتاپ استودیو

معایب و مزایا استارتاپ استودیو

ستارتاپ استودیو با بهره گیری از افراد توانمند در حوزه های مختلف مورد نیاز می تواند به کسب و کار ها کمک کند تا بهتر ساخته شوند. شهرت نام یک استارتاپ استودیو و همچنین شبکه ارتباطی قدرتمند آن نیز نقش مهمی در موفقیت یک کسب و کار دارد.

استارتاپ استدیو چیست؟

استارتاپ استدیو چیست؟

استارتاپ استودیو (Startup Studio) یا کارخانه استارتاپ (Startup Factory) یا سازنده خطرپذیر (Venture Builder) از جمله مفاهیم نسبتا جدید در حوزه سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار است که اولین بار توسط استارتاپ استودیوی IdeaLab معرفی شد.